PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z TABELĄ ROZMIARÓW

  Karnawałowe szaleństwo – sukienki Chi Chi London

  CZAS KARNAWAŁU i STUDNIÓWEK

  W naszym sklepie I love Chi Chi znajdziesz szeroki wybór sukienek wieczorowych Chi Chi London które mogą być doskonałe na studniówkę, wesele, bardzo ważną uroczystość czy karnawał.

  Każda sukienka jest starannie uszyta, producent zadbał o najmniejsze szczegóły aby sukienka wyróżniała się z ” tłumu ”  jakość sukienek jest również wysoka – dobrej jakości tkaniny, przepiękne hafty, podszewka – to świadczy że dbamy o klienta.

  Z uwagi że numeracja angielska jest zaniżana prosimy o dokładne sprawdzenie tabeli wymiarów przed zakupem, bądź jeśli nie jesteście pewne rozmiaru napiszcie do Nas a z pewnością pomożemy dobrać Wam odpowiedni rozmiar.

  Zwróćcie przy przeglądaniu wybranej sukienki na film wideo który jest dodawany po to  abyście realnie mogły/mogli zobaczyć co kupujecie, jak sukienka układa się podczas poruszania i w jakimś sensie zobaczyć ją na żywo.

  Jeśli chodzi o asortyment to mamy sporo modeli dla miłośniczek sukienek mini , midi czy maxi.

  Znajdzie również się coś dla Pań w rozmiarze większym – czyli od 46 do 52.

   

    MINI                                                    MIDI                                                    MAXI                                               PLUS SIZE

  chi chi london sukienkisukienka chi chi londonSukienka chi chi londonf7766c9d72c03564943785e96d14b858

   

   

  Stale poszerzany Naszą ofertę  aby dać Państwu do wyboru więcej modeli sukienek …… choć jak niektórzy twierdzą im większy wybór tym trudniej się zdecydować.

   

  Życzymy Wam udanych zakupów i w razie pytań zapraszamy do kontaktu :)

   

   

   

   

   

   

  Leave a Reply

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook