PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z TABELĄ ROZMIARÓW

  Czas realizacji

  Standardowy czas realizacji i wysyłki zamówienia jest do 2 dni roboczych.

  Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
  Każdego klienta informujemy o postępach w realizowanym zamówieniu.

  Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

  Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.
  Skąd termin wysyłki np. 6 dni roboczych- z uwagi że towar ściągany jest z głównego magazynu – potrzebujemy kilku dni na jego sprowadzenie i przygotowanie wysyłki dla Państwa, jednak staramy się aby ten czas był krótszy.

  Przy wpłacie na konto zamówienie zaczynamy kompletować, w chwili otrzymania wpłaty i od tego dni trzeba liczyć czas realizacji zamówienia.

  JEŚLI CHCESZ DOKONAĆ ANULACJI ZAMÓWIENIA – PROSIMY O WYSŁANIE DO NAS MAILA W CIĄGU 24 GODZIN OD CHWILI PRZYJĘCIA PRZEZ NAS PAŃSTWA ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI.

  Dostępność produktów

  Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

  Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

  Facebook